Вітаю Вас на своєму блозі! Сподіваюсь він буде для Вас корисним та цікавим!

неділя, 29 жовтня 2017 р.

Навчання впродовж життя (lifelong learning)...

    Всеукраїнський семінар "Природничо-математична освіта в цифровому просторі". Київ 26.10.2017. Дев’ята міжнародна виставка "Інноватика в освіті". 
    Серед основних ключових компетентностей в концепції «Нової української школи» визначені математична грамотність, компетентності в природничих науках і технологіях, інформаційно-цифрова грамотність, уміння навчатися впродовж життя, які гармонійно входять в систему STEM-освіти, створюючи основу для успішної самореалізації особистості і як фахівця, і як громадянина. Провела конференцію доктор педагогічних наук Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, директорка методичного центру інформаційних технологій в освіті, координаторка інноваційних проектів Світлана Литвинова. "Інноватика в сучасній освіті" - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безспосередньо в навчальний процес.



"Хвильове занурення"

Темою цьогорічного Всесвітнього дня вчителя (World Teaches 'Day): «Свобода викладання та розширення прав і можливостей вчителів». Саме 5 жовтня сім вчителів методом "хвильового зануренням" розкрили своїм учням та ученицям тему тижня "Ліс". Урок історії, хімії, географії, фізики, біології, трудового навчання пройшов одночасно для учнів 5-7-х класів в рамках Тижня FSC, який проходив в школі. Розширюючи свободу викладання та розширення прав і можливостей вчителів Нової української школи, робимо навчальний процес в школі цікавим, пізнавальним та сучасним.







понеділок, 9 жовтня 2017 р.


 При вивченні фізики в школі не завжди вдається відтворити деякі демонстрації, продемонструвати цікаві відеоматеріали, розширити нову інформацію тощо. Причинами цієї проблеми є обмеження учителя в часі, особливо коли тема досить об’ємна, нестача обладнання тощо. Використання хмарних технологій допомагає уникнути означених причин і вирішити проблеми, що виникають. На мою думку вчитель повинен уміти застосовувати новітні технології, як засоби активізації пізнавальної діяльності учнів у поєднанні з методами навчання замість переказування «готової» інформації. Тому на уроці в 7-А класі використовуючи  Office365 провела онлайн тестування під час якого учні показали свої знання та вкотре довела, що розв’язувати задачі можна легко й цікаво.